Чек-лист споживача: Що повинен знати покупець вікон?

Вибір вікна – важливе завдання, до якої треба підійти з усією відповідальністю. Давайте розглянемо ряд речей, які зобов’язаний знати кожен покупець, щоб уберегти себе.

Погоня за ціною

Якщо не залазити в загальноекономічні нетрі, то знайте – виробництво будь-якій хорошій речі вимагає хорошого устаткування, хороших матеріалів і хорошою робочої сили. Якщо десь з цього вставити слово «дешевий», в схемі відразу з’являється збій. Кожна річ повинна коштувати своїх грошей, так що якщо економити скрізь і на всьому – рано чи пізно доведеться все переробляти.

«Я не настільки багатий, щоб купувати дешеві речі» – так казав під час свого перебування барон Ротшильд. У цьому афоризмі куди більше істини, ніж може здатися на перший погляд.

Це ми до чого? Якщо ви замовляєте самий бюджетний профіль, найпростішу фурнітуру і, що найстрашніше, найдешевший монтаж – не дивуйтеся, що вікна не будуть прекрасним рішенням для теплоізоляції.

Чому монтаж – це найстрашніше? Тому що від нього залежить дуже багато чого! Недостатньо просто абияк поставити вікно в раму і задути піною – це складний і точний процес.

Навіть самі класні вікна можна зіпсувати неакуратним дешевим і непрофесійним монтажем.

Ви купуєте вікна на найближчі 20, а-то і більше років. У гонці на довгих дистанціях завжди перемагає якість і надійність.

Ще одна важлива порада! Не звертайте уваги на знижку – дивіться на підсумкову ціну конструкції. Оголошення на кшталт «КУПИТЕ ВІКНА СРОЧНО ЗНИЖКА 70%!» цілком можуть бути маркетинговим ходом, щоб змусити вас відразу викласти гроші. Ціна заводу на вікна Steko, ймовірно і без знижок буде нижче, ніж у інших.

Пам’ятайте: бюджетний профіль Steko – не означає неякісний. Він не такий функціональний і теплий як елітний – це так, але якість виконання і матеріалів на висоті.

Вибираємо вікна

Найцікавіше починається на етапі підбору комплектації. На що звернути увагу?

Високий рівень опору теплопередачі R. Для того, щоб вікна називалися енергозберігаючими R> 0.75.

Профіль «Steko». Кількість камер профілю = його рівень теплоізоляції.

Протизламність і надійність фурнітури, особливо якщо ви живете на перших або останніх поверхах.

Функціональність. Є різні типи провітрювання і відкривання, скла можуть бути з спеціальним покриттям або плівкою і так далі. Проконсультуйтеся з менеджером.

Культура, зовнішній вигляд і професіоналізм

Крім того, що персонал повинен бути професійний, він ще повинен бути ввічливий і добре вихований. Що мається на увазі під цим:

Менеджер, який приймає замовлення повинен допомогти вам підібрати оптимальну комплектацію, залежно від розташування вікна. Так, наприклад, вікна для спальні або вікна для виробничого приміщення мають абсолютно різні вимоги.

Заміряє повинен прийти до вас з власним бахилами мати весь необхідний спектр інструментів і акуратно, швидко і точно зробити виміри отвору як з внутрішньої, так і з зовнішнього боку. Одяг повинен бути охайна – твір вимірів неважка робота.

Не буває вікон з розмірами «на око», «приблизно» і «стандартних». В Україні понад 50 стандартів будівництва будинків, ви точно знаєте який у вас? Завод «Steko» випускає шаблонні вікна, але це не скасовує необхідності вимірів.

Збірка, комплектація і зовнішній вигляд продукції

Наші вікна виробляються з максимально якісного профілю, кращого скла і і відмінною фурнітури, однак це все було б нанівець, якщо вони були б неакуратно виготовлені. Ми ретельно контролюємо якість продукту і ревно ставимося до свого імені, однак виробничі недоліки іноді все ж трапляються. Обов’язково добре огляньте вікно перед установкою.

На що звернути увагу?

 • Якість зварних швів.
 • Чистота і пошкодження на профілі.
 • Примикання штапиків.
 • Чистота скла.

Все повинно бути ідеально. Якщо немає – відразу зв’язуйтеся з салоном, в якому ви замовляли вікна. Зверніть увагу, питання треба вирішувати не з монтажниками, а саме з менеджером. За рідкісним винятком, він набагато більш кваліфіковано в цьому питанні.

Монтаж

Ми вже говорили, що навіть найкращі вікна можна вбити безвідповідальним монтажем. Так і є. З чого складається хороший монтаж:

 • Охайність і акуратність робітників.
 • Професійний інструмент.
 • Витримка всіх технологічних норм і вимог.
 • Гідро- і пароізоляція монтажного шва спеціальними герметиками.
 • Ввічливість і професіоналізм.
 • Прибирання.
 • Підписання акту виконаних робіт.

Це означає, що монтажники повинні акуратно, швидко і професійно встановити вікно, забезпечити захист шва і повернути все як було до того, як вони прийшли. Чим дешевше монтаж, тим більше відхилень від цього плану.

На нашому сайті є окремий матеріал про правильний монтаж. З ним ви можете встановити вікно самі або перевірити роботу монтажників.

ВАЖЛИВО! Не нехтуйте захистом шва! Відразу обговоріть це з менеджером. Монтажна піна руйнується від ультрафіолету і води.

Гарантія

Обов’язково зберігайте документи! Вони – єдине підтвердження гарантійних зобов’язань.

На вікна Steko гарантійні зобов’язання заводу поширюються протягом 7 років. Чи не більше і не менше. У гарантійному талоні є вичерпний список зобов’язань і умов, ознайомтеся.

Ми дуже відповідально виконуємо свої гарантійні зобов’язання і в найкоротший термін виробляємо заміну.

Підсумок

Ваші вікна повинні вас радувати. Ні серйозно. Ви повинні дивитися на них і посміхатися. Це дуже важлива частина вашого інтер’єру і екстер’єру, від якої багато в чому залежить стиль і естетичність зовнішнього вигляду. Вибирайте уважно і тоді вікна будуть радувати довгі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *